9 sierpnia 2016

Wnętrza domków

Domek numer 1 – położony najdalej od pozostałych domków. W środku znajduje się salon z dwoma rozkładanymi kanapami, połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka wyposażona w prysznic oraz umywalkę. Na przestronnym tarasie znajdują się wygodne kanapy, z których można podziwiać przepiękny widok! Na miejscu można skorzystać z grilla. Miejsce parkingowe przy domku.

Domek numer 2 – położony równolegle do dwóch pozostałych domków. W środku znajduje się salon z dwoma rozkładanymi kanapami, połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka wyposażona w prysznic oraz umywalkę. To co wyróżnia ten domek to ogromny taras dochodzący do linii łowiska. Znajduje się na nim wygodna kanapa oraz ława, na której można zjeść przepyszna rybkę. Na miejscu można skorzystać z grilla.

Domek numer 3 – położony równolegle do dwóch pozostałych domków, jednak ukryty pośród bujnej roślinności. W środku znajduje się salon z dwiema rozkładanymi kanapami, połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka wyposażona w prysznic oraz umywalkę. Na przestronnym tarasie znajdują się dwie wygodne kanapy oraz ława, przy której można zjeść przepyszną rybkę prosto z łowiska. Zaleta domku jest jego lokalizacja- położny przy urokliwej zatoczce, którą chętnie odwiedzają różne gatunki ryb. Na miejscu można skorzystać z grilla.

Domek numer 4położony równolegle do dwóch pozostałych domków. W środku znajduje się salon z dwiema kanapami, połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka wyposażona w prysznic oraz umywalkę. Jest to nowy domek, pachnący drewnem. Ma duży taras z dwiema wygodnymi kanapami.